| Adrian_Costin_1999 a întrebat:

Cat timp este indicat sa stai in piscina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pana ce te simti in apele tale. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca este vreo recomandare

| NicoleEazi a răspuns:

Se spune ca ar trebui sa faci pauze intre baile in piscina, daca sunt bai calde 40-45 minute, daca e apa cu clor 1 ora, daca e apa sarata la fel pana intr-o ora cu mici pauze intre ele

| Andrei899 a răspuns:

Nu cred ca exista o limita. Exista intr adevar o recomandare in privinta soarelui