| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! va este mila sa sa sacrificati un cocos? daca nu raspundeti-mi cum la-ti tine

2 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Cum adica sa ne sacrificati cocoselul?! worried Pái eu l-as tine bine.

| luckyman a răspuns:

Nu inteleg intrebarea!? Cum sa-l tii in balcon sau atunci cand il sacrifici? Am vazut mai multe colege, care atunci cand sacrificau pasari, puneau un picior pe o aripa si celalalt pe cealalta aripa, ii taiau capul de tot sau pana in piele si o tineau in continuare in aceeasi pozitie si cu mana sau cutitul pe gatul ramas. Succes si sa-mi spui si mie cum te-ai descurcat!