| anonim_4396 a întrebat:

Hei cum pot presa
un trandafir pentru
a-l pastra mai mult
timp?

6 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Cel mai bine il pui la uscat cu capul in jos, intr-o camera cu aer uscat...si dupa 1-2 saptamani e gata sa il tii cum vrei tu... daca il pui in carte o sa fie turtit si urat, si o sa ii cam cada petalele.

| SuicideSilence a răspuns:

Intr-o carte

| nicolici a răspuns:

Il pui la jumatatea unei carti

| TRANSVERSAL a răspuns:

Mai bine il pastrezi asa cum este el, il lasi sa se usuce si va sta foarte frumos in vaza asa uscat

| sammyr a răspuns:

Pui trandafirul intre paginile unei carti si inchizi cartea si il lasi acum. oricum trandafirul ramane multi timp acolo pana se preseaza bine

| MariusCs a răspuns:

Da probabil ai sa uiti de el in carte happy