Întrebare recomandată | siberiax a întrebat:

Ce magazine cu articole de genul 'cani de ceai cu infuzor'/ 'cesti', etc stiti in Bucuresti? de asemenea, pe langa un ceai bun ce poti oferi cadou in plus? mersi anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu am gasit asa ceva la un magazin de 38. iar cadourile le faci in functie de buget...o tava draguta, un set de cesti...
O frumoasa zi sa aihappy

2 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Pe langa ceai ii poti oferi o cana termosensibila personalizata cu o fotografie. Cand va turna ceaiul fierbinte isi va schimba culoarea si va aparea poza. Uita-te pe aici: http://www.epersonalizari.ro/

| BiaBybby a răspuns:

Buna. Trebuie sa cauti asemenea magazine in care sa-ti permita si bugetul. Dar, eu, de exemplu i-am comandat mamei de la Avon o cana in forma de Mos Craciun si un infuzor pentru ceai. Si sunt foarte dragute si de asemenea daca comanzi la Avon banii ii poti platii in 2 rate. Daca nu cunosti niciun reprezentant, te pot ajuta eu:*