| anonim_4396 a întrebat:

Sper din suflet sa ma puteti ajuta macar oleaca. Ofer si fundita big grin. Cerinta suna cam asa: "sunteti organizatorii unui festival international organizat intr-o veche cetate medievala romaneasca. Stabiliti un program de 7 zilein care sa introduceti manifestari corespunzatoare unui astfel de eveniment. Explicati de ce ati ales respectivele activitati si enuntati scopul fiecareia dintre ele". De exemplu: "de la ora 12:00 pana la ora 13:30, va vom preventa cetatea, dupa alte activitati ce se desfasurau la cetatile medievale. Va multumesc mult big grin

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Pai trebuie sa-ti imaginezi ca esti proprietearul unei cetati si esti gazda pentru niste turisti poti sa scrii ca la ora 7 se da trezirea si incep activitatile, la 7, 30 turul cetatii, la 8, 30 invata sa traga cu sageti sau chestii de genu, cauta pe google ce activitati se pot face intr-o cetate, sau uita-te la filme de genu, succes

1 răspuns:
| Ionucaaa a răspuns:

MuCi, este simplu. Nimeni n-o să-ţi facă acest proiect, dar eu te sfătuiesc să te documentezi (de pe google). Fii creativ şi gândeşte-te ce ai putea realiza. Alege locul, intră în acţiune, de parcă totul ar fi real şi tu eşti organizatorul. Totul poate deveni plăcut dacă îţi imaginezi cam cum s-ar întâmpla tot. Stabileşte un program, intră în acţiune, implică-te şi vei avea cel mai mişto proiect, te asigur!