| Atat_TeuTza_Sy_1995 a întrebat:

Hei TpU vreau si eu sa-mi decorez camera dar e foarte mica. Am cateva idei dar mai dati-mi si voi dar fara postere.

4 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Incerca sa pictezi ceva ce te simbolizeaza pe o foaie de fapt ceva mai mare si gros. Pune-i niste rame cu blanita.Asa ai realizat un tablou. Daca stii ca cosi iti poti face inimioare (de culoarea ta preferata) cu puf inauntru.Fa-ti cateva poze si lipestele pe perete.Asa ai o camera decorata.

| littleblackgirl a răspuns:

Poti sa desenezi sau sa scrii. Incearca mai intai cu creionul, si nu apasa foarte tare, pentru ca daca nu iti place sa poti sterge. Sper ca te-am ajutat! happy

| andryoo1 a răspuns:

Iti poti picta ceva pe perete, sau sa iti iti pui pe maini/manusi vopsea si sa iti decorezi camera ci amprenteee. ar fi foarte fain @@ funda?big grin

| DreamComeTrue a răspuns:

Ai putea incerca, cu un tapet dar nu dintrala pe tot peretele ci dintrala in forma de floare sau altceva! E mult mai simplu si dragut. Sper ca ti*am fost de folos.happy