| Bianca258 a întrebat:

Hey! Am o nelamurire in legatura cu dentitia pisicutei mele. Am o pisicuta in varsta cam de 3 luni si i-a cazut un canin cam de o saptamana si ceva, iar in locul unde fostul canin avea radacina nu se vede nici un colt de dintisor sau vreo urma a unui dintisor care ar vrea sa creasca. Este posibil sa nu-i mai creasca altul in loc? Multumesc mult!:*

Răspuns Câştigător
| bacteria a răspuns:

Cam pe la varsta asta cad caninii de lapte, intr-adevar. Apoi caninii definitivi ajung la cresterea definitiva la 5 luni, sau mai devreme. Eu cred ca-i va creste, fiindca daca a picat cel de lapte, e fiindca impingea alt dinte dedesubtwinking