| FluturasulTau a întrebat:

Hey TPU,tocmai m-am mutat in noul apartament cumparat de parinti,dar interfonul e diferit si nu stiu pe ce buton trebuie sa apas sa se deschida usa de la intrare fara sa cobor si sa deschid eu usa? Spuneti-mi pe ce buton se apasa de obicei! Stiu e cam banala chestia, dar chiar nu stiu!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii ca sunt sute de modele de interfoane fiecare cu modalitatile lui de utilizare. De unde spanacul meu ai tu impresia ca noi stim ce interfon ai tu la bloc?

| Jokyo a răspuns:

Intreaba pe cineva de acolo cel mai bine!