| KittY2001 a întrebat:

Îmi puteţi da idei la întrebarea:Ce cadou sa fac familiei de Anul Nou?

Răspuns Câştigător
| SmileSmileSmile a răspuns:

Poti cumpara o rama pentru poze si apoi sa puneti acolo o poza cu voi( ma refer la tine si parintii tai) Pa, pa>big grin

2 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Uite ce ma gandesc eu.creeaza un folder in calculator in care sa pui toate pozele(de la cele mai vechi la cele mai noi) cu toata familia, cu tine cu cele mai frumoase momente. Faci un colaj din toate cu ajutorul programului picasa.Instalezi picasa si dai add folder.E ff simplu.sa zicem ca ai 100 de poze, vei face un colaj sub forma de afis.pui pe cd, te duci in oras la un studio foto si il scoti maaaaaaaaaare cat un poster.de fiecare data cand treceti pe langa el, o sa va aduceti aminte de clipe minunate

| Ditto a răspuns:

In primul rand intreaba-te pe tine ce ti-ai dori de la copii cand o sa fi parinte si o sa-ti dai seama!
Dar parinti vor doar sa inveti bine la scoala si din astea...dar na lu mami o bluzic pentru iarna si tati un portofel nou)).tu ii cunosti cel mai bine