| afrodita3333 a întrebat:

In ce orase se gasesc magazine IKEA in Romania?

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Deocamdata doar in Bucuresti exista un magazin(se preconizeaza un altul anul acesta)iar pe viitor probabil Cluj, Brasov, Constanta(sunt locatii luate in calcul). Respecte

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista unul singur in Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În prezent, singurul magazin IKEA din România se află în București, Zona Comercială Băneasa. IKEA intentioneaza sa deschida un magazin la Iasi, al doilea din Romania, in cadrul viitorului centrului comercial Era Shopping Park din Iasi, aflandu-se in negocieri cu proprietarii acestuia.

| LivingLouder a răspuns:

In Bucuresti

| lalaballet a răspuns:

Bucuresti