| andreea55 a întrebat:

O sa-mi zugravesc din nou camera. ce culoare credeti ca e mai frumos? verde sau galben? astept multe multe pareri.

Răspuns Câştigător
| andreeutza_8900 a răspuns:

Parerea mea este sa folosesti amandoua culorile si va fi foarte frumos! poate ma inviti la tine...hahaha am glumit, dar sper sa faci foarte frumos!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde amestecat cu galben si le ai pe amindoua

| ΔH a răspuns:

Verde? nu stiu la ce nuanta de verde iti sta gandul, dar mi se pare tare rece culoarea aia.

Daca ai impresia ca i se potriveste camerei tale, poti incerca un portocaliu ca aceasta: http://www.hgsmusic.net/Images/The%20Orange%20Room.JPG

Personal, mie-mi plac camerele astea, dar sa fie asezate si intr-un stil mai modern.

Uite la ce stil ma refer: http://www.digsdigs.com/photos/kids-room-decor-orange-1.jpg

Pare o camera foarte calda.

| gabriela007 a răspuns:

Nu te supara.asta e parerea mea:d. Mie nu imi place verdele ( chiar daca am camera verde -pereti, mobila), asta fiind din cauza mamei, ea este innebunita dupa verde rolling on the floor. Nici galben nu imi place thinking, dar dintre cele 2 culori aleg galben thinking

| dana_8812 a răspuns:

Galben asa cred cum e lamiia

| andreea55 explică:

Parerea mea este sa folosesti amandoua culorile si va fi foarte frumos! poate ma inviti la tine...hahaha