| daiannna_9951 a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! As vrea sa ma ajute si pe mine cineva am de gand sa zugravesc si am o mobila verde cu negru si nu stiu ce culoare as putea face peretii in afara de galben? Pareri dar sa se asorteze o culoare care sa mearga cu mobila verde cu negru, iar as vrea sa stiu o culoare deschisa care linisteste eu m-am gandit la crem ce parere aveti? Multumesc anticipat, FundA! SCZ CATEGORIA!

Răspuns Câştigător
| ioannaa_4634 a răspuns:

Cremul ar fi cel mai indicat happy sau un alb simplu. Anul asta se poarta pereti albi :*

2 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Negru nu ca e urat. un verde care seamana cu cel de la mobila sau. ar merge si cremul sa stii:* una din astea 2 big grin restul nu prea merg.

| Hirako a răspuns:

Verde, la fel ca si mobila sau negru.