prfml
| prfml a întrebat:

Pentru cine are o garsoniera situata la parter și are în jur de 33 mp2, cat va venit făctura la gaze pe luna ianuarie la consum real, fara regularizare? Sau câți M3 cubi a-ti consumat?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stau la etajul intai, in apartament cu o camera (e diferenta fata de garsoniera) am 39 metri patrati si am avut 181 Mc adica 1944 Kw/h. Ideea este ca nu am pe nimeni sub mine si sunt pe casa scarii si uscatorie care nu sunt incalzite.

2 răspunsuri:
prfml
| prfml explică:

Sau câți M3 a-ti consumat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru prfml):

1004 Mc.