| TOMA_4150 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva daca a cumparat on-line prin www.altdepozit.ro? Mi se pare cam ciudat! (preturi mici, plata in avans)
Multumiri anticipate!
Toma

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mie mi se par preturi normale! Nu sunt mici! Plata se face in avans deoarece exista riscul ca firma sa incarce un camion de marfa (adica rigips, caramizi. faianta, gresie, ciment, glet...care sunt voluminoase)si tu sa nu fi acasa sau sa te sucesti si nu mai cumperi si fiind din alta localitate decat unde au ei depozit asta inseamna cheltuieli in plus de expediere a produselor si riscul de a se intoarce inapoi cu ele. Firma este serioasa o data ce au pe pagina lor asta http://www.anpc.gov.ro/anpc/index.php! Am cumparat de pe diferite site-uri produse de toate felurile si nu am avut probleme!

| Magique a răspuns:

Situl www.altdepozit.ro si firma din spatele acestui site ALTDEPOZIT SRL este o firma foarte serioasa. Am cumparat de la ei si nu am avut probleme. Unele produse le plateam in avans iar altele la livrare in functie de cat comanzi si unde se face livrarea in tara.