| ancaf a întrebat:

Puteti sa imi recomandati firme/persoane care se ocupa de design interior?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Am mai vazut astfel de intrebari, si aici nu ma refer la obiectul intrebarii in sine ci la modul in care e pusa.Pai de exemplu eu iti pot recomanda o firma sau persoana care e buna, cea mai buna din Satu Matu sau Constanta sau Iasi. A dar stai, tu esti din Brasov poate. Spune inainte sa intrebi ceva macar de unde esti daca natura intrebarii are legatura cu locatia ta. Dar oricum tot aia e acum.De ce nu iei un ziar local de mica publicitate, asa e cel mai simplu, cu siguranta vei gasi acolo si o firma si o persoana care se ocupa cu asa ceva.Bafta!

| ancaf explică:

Da, inteleg de ce esti intrigat, dar de cele mai multe ori firmele serioase de design interior se deplaseaza dintr-o locatie in alta. Oricum...multumesc

| alexstanciu180 a răspuns:

Uite aici o firma foarte buna de design interior. Eu am lucrat cu ei si sunt foarte multumit, chiar impresionat. https://www.1design.ro/