| Karter777712 a întrebat:

Salut am cs 1.6 v35 merge ok dar nu stiu cum sa pun boti va rog spunetmi cum sa pn boti plz

Răspuns Câştigător
| Vlad_5409 a răspuns:

Http://forum.fioriginal.ro/download-counter-strike-lant-final-t781.html Aici ai cs.1.6 lant final.Dai pe situl care iti apare acolo si il downladezi. Unele cs sunt facute doar pentru online. funda?

3 răspunsuri:
| Mirco a răspuns:

Intri in joc si apesi litera H si apoi scrie pe acolo pe undeva add bots dai clic acolo si alegi de care vrei sa bagi sau daca nu merge asta ai putea sa incerci sa apesi pe + cel de pe randul cu cifre care sunt deasupra de litere ala care are si semnul = pe el si de la fiecare apasare baga cate un bot apesi de 2 ori baga si la unii si la altii bafta

| PokeEdy a răspuns:

Pe 1.6 scrii intru-n chenar la serverul respectiv nr. de boti pana in 30 adica 30 toti 15 din fiecare echipa. Bafta

| LyIoNn a răspuns:

Http://perfect-games.forummo.com/

Un forum Super-Tare!