| ElecktroFloweR a întrebat:

Hei am si eu o problema intr-un timp aveam niste efecte tari a mess si nu stiu cum de nu le mai am ea ceva de genu alegeai un pistol si iti impusca meul si ecranul sau aparea o musca si trebuia sa o pleaneste sau avioane care te bombardau etc. va rog daca stiti spunetmi le vreau dau fundita pentru care merge si care imi place.

Răspuns Câştigător
| Miяu a răspuns:

Http://www.sweetim.com/

HyperIM

2 răspunsuri:
| Piku a răspuns:

A da stiu cu ce program SWEETIM il doawnladezi de pe net probabil ca tiai pus alt windows sau l-ai sters din greseala alfel nu mai era in calculator/laptop!:X Funda!? Te rogg frumoss!love struck

| Ruxy_1106 a răspuns:

Unul dintre cele mi faine e Sweetim si il poti descarca de aici: http://www.sweetim.com/
Are mai mult decat efecte de astea. Are si emoticoane, glittere, videouri etc. Descarca-l si vei vedea.

Bafta si o zi buna in continuare! :)