| DnZuuL a întrebat:

Salut,am o problema.M-am enervat si am lovit usa de la garderob..cum sa fac sa astup.(Macar cat de cat sa nu se vada).Va rog am nevoie de ajutor..si da stiu ca-s prost si am lovit degeaba..va rog fara morala. Uitati aici pozele de la lovituri.(In apararea mea una a fost fara sa vreau)..http://imgur.com/a/Q7XNS

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un geamgiu(care taie geamuri si oglinzi)si cumpara o oglinda cat sa acopere semnele.Una mai subtire ca sa nu fie prea grea.Si o lipesti cu silicon(adeziv).

| WarriorCat a răspuns:

Acoperi cu lac.

| ZippiAndrei a răspuns:

Cateva postere, sau pune niste stickere.