| luky63 a întrebat:

as vrea sa stiu daca se merita sa cumpar o garsoniera in Complexul Rasarit de Soare ( Aucham). Cam cit e intretinera iarna? O seara buna si funda.

Răspuns Câştigător
| Aurelian0709 a răspuns:

Eu mereu merg la Auchan si am vazut constructia. Mie unu nu imi place cum este construit, peretii din interiori, despartitori, sunt din rigips, tavanul la fel din rigips. Asa la bani este ok, dar constructia este de mantuiala.

1 răspuns:
| crynys a răspuns:

La majoritatea noilor complexe rezidentiale se instaleaza centrala proprie deci platesti cat consumi in rest la intretinere platesti doar curatenia, curentul la lift, pe scara, salarii administratie, cam 50 ron de obicei