| aleXxX96 a întrebat:

As vrea sai cumpar un caine labrador, are cineva sau dati-mi siteuri plz funda IASi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai postat unde trebuie dar iti voi da ceva sigur.Scrie aici:www.canisapremium.ro sau suna la :0748794117; 0765411252; 0733211977.
sint foarte seriosi, livreaza la comanda si cu toate actele necesare si se deplaseaza la domiciliu, sau cel putin in localitatea respectiva.Mult noroc.

3 răspunsuri:
| Nataliya a răspuns:

Sunt din Botosani.Mai avem 2 femele si 1 mascul aurii, nascuti pe 6 decembrie, pot pleca din cuib cu carnet de sanatate, 3 deparazitari si 2 vaccinuri facute. Microcip optional. Parintii au rezultate deosebite la expozitii.

http://www.youtube.com/watch?v=h1OmpgEk7BE