| Celodrix a întrebat:

Salut,

Caut geam termopan rotund ca in imaginea prezentata mai jos, aveti idee unde se poate comanda sau face la comanda asa ceva, un site sau nr. de telefon.

http://i.imgur.com/F1xl9B2.jpg

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php
Asta daca esti din Bucuresti sau prin imprejurimi. Baietii sunt seriosi, poate va trebui sa stai un pic dupa ei, dar fac treaba buna, mi-au pus si mie, si la multi vecini ai mei.

2 răspunsuri:
| Celodrix explică (pentru cristi202):

Nu sunt din Bucuresti, ar fi in dispozitie sa faca geam rotund si pentru camera in apartament? Oricum nu conteaza, cand o sa am posibilitatea, merg si dau comanda direct la ei. Mersi.

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Mai ai nevoie? Suna la Alexia Invest 0727742735 si intreaba.