| aXy99 a întrebat:

Gasisem pe un site bratara asta (imaginea este luata de pe www.FVCK.ro) la 50 (sau 49) de lei. (pe fvck este 84). Nu mai stiu site-ul si nu il gasesc in istoric. De 30 de minute il caut:(

http://www.fvck.ro/fotky18949/fotos/_vyr_194UT834frXEtaX XagOFbXD.jpg

Aveti idee de site sau de alte site-uri care vand bratari de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

"Aveti idee de site sau de alte site-uri care vand bratari de genul acesta?"
La pretul ala nu gasesti, mai scumpe da.
Pe site-ul ala e cea mai ieftina pe care am gasit-o, in rest toate sunt pe site-uri straine si sar de 20 de Euro.
http://www.fvck.ro/Bratara-de-lux-COD-FK-2021

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cam orice site care vinde bratari vinde si genul asta de bratari. Cauta "bratari" pe google si gasesti cate vrei. Uite primul site pe care l-am gasit eu:
https://www.imperi.ro/collections/bratari

| aXy99 explică (pentru CuriousStuff):

Am cautat cateva ore si nu am gasit. Eu nu vreau GENUL ALA de bratari, eu vreau chiar bratara aia.

| aXy99 explică (pentru CuriousStuff):

Asta pentru ca baga adaos de te doare capul. Nu imi place ca spune ca este din aur de 24K. Pe celalalt site (unde gasisem la 49 RON) preciza ca are pietricele din zirconiu si culoarea este AURIU. (nu aur, unde mai pui ca si 24K). Mersi totusi pentru ca ti-ai dat silinta.

| aXy99 explică (pentru CuriousStuff):

Ma refeream la modelul acela, dar pe site nu scrie decat bratara de lux si niste coduri specifice site-ului. Nu am gasitsad

| CuriousStuff a răspuns (pentru aXy99):

"Aveti idee de site sau de alte site-uri care vand bratari de genul acesta?"
La pretul ala nu gasesti, mai scumpe da.
Pe site-ul ala e cea mai ieftina pe care am gasit-o, in rest toate sunt pe site-uri straine si sar de 20 de Euro.
http://www.fvck.ro/Bratara-de-lux-COD-FK-2021

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl + Shift + H, acolo ai tot istoricul, ai optiunea de a cauta in istoric. Scrie si tu bratara si poate gasesti link-ul asa.

| aXy99 explică (pentru anonim_4396):

Am spus clar ca nu mai gasesc site-ul in istoric, l-am cautat o ora!