| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu doresc un cîine rottweiler, cine stie unde se poate de gasit?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Anunturi la mica publicitate sau aici : http://www.petshop-online.ro/......_0186.html Astept funda, nu stiu la ce foloseste dar un tip mi-a zis ca da bine la profil, nu stiu cu ce m-ar ajuta.

6 răspunsuri:
| costel_4263 a răspuns:

Am eu un lup de 3 ani.este perfect.nu pot sa-l tin, plec din tara.stau in buc. 0761015032

| DeEAஐ a răspuns:

Pe nethappy

| Marian_6643 a răspuns:

In targ.

| Addinna a răspuns:

Am eu un rottweiler de vânzare din părinți campioni cu pedigree black Turk are 7 luni si i-l cheamă Brut.

| JOHNGOGU a răspuns:

O sa fete., catea mea.,.mai vbb

| iulius_2220 a răspuns:

Eu am pui de rottweiler daca doresti, sunt rasa pura talie mare, pentru poze sau detalii astept mesaj! mersi