| DimLight a întrebat:

Salut, pot gasi undeva folie, ceva care sa acopere un dulap si sa arate cam asa?
http://blog.gelutrade.com/......urnir_.jpg

am mutat un dulap in alta camera si nu se potriveste de nici o culoare cu restul camerei, ar fi perfect sa gasesc sa aplic ceva pe deasupra sa nu trebuiasca sa cumpar alt dulap

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Cauta prin magazinele gen praktiker, cele care au chestii pentru casa. Poti sa incerci si prin hipermaketuri. Eu am vazut prin cora (lujerului, daca esti din Bucuresti).