| Sebastian1197 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am pus parchet in noua casa, si azi am observat ca este zgariat in cateva locuri, tin sa mentionez ca parchetul este laminat iar zgarieturile nu sunt grave dar daca te uiti atent se vad, am citit cateva articole in care spuneau ca zgarieturile superficiale se repara de la sine,dar nu prea cred ca este adevarat, va rog spuneti-mi ce ar trebui sa fac ca sa dispara complet, mersi anticipat
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnastasiaScarlat a răspuns:

Când mergi la cumpărături, du-te la un raion unde are soluții pentru parchet și acolo vei găsi sigur o vopsea/soluție pentru a da peste zgârieturi.