| SpikeSpigel a întrebat:

Am cumparat o galeata de chit alb pentru lemn ca sa acopar niste gauri facute intr-o masa de lemn.

Intrebarea mea este urmatoarea, ce fel de vopsea sa folosesc pentru a nu fi o diferenta in nuanta intre lemnul normal si zonele chituite?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Poti folosi orice vopsea in afara de bait, chitul este conceput pentru asa ceva, deci nu se va vedea nimic, important e ca dupa chituire slefuieste acele locuri! Bafta!