| WAndrei95W a întrebat:

Salut Tpu.Am o problema.Azi cand am bagat in priza masina de spalat a iesit o flama mare.De la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| andreiask a răspuns:

Consum prea mare pe acel circuit de priza sau vreun scurt in priza. De asemenea, poate fi firul de la masina de spalat, sau sa iti fi curs ceva apa prin circuitele ei. Variante si posibilitati pot fi multe... Incearca la alta priza.

3 răspunsuri:
| Chetz a răspuns:

laughing)

| csobo a răspuns:

Masina mai merge? daca da nu iti fa probleme ii prea solicitat acel circuit.Cam tarziu am venit cu raspunsul

| mona a răspuns:

Priza trebuie sa aiba pamantare, mai ales cea la care folosesti masina de spalat, ai grija pe viitor sa nu faci vreo minune.