| pal22 a întrebat:

am o problema mi-e frica de paianjeni in ultimele doua saptamani mi-a fost frica sa ma pun sa dorm pentru ca cred ca cand dorm o sa ma muste un paianjen, si ma duc fara fosete afara ca mi frica sa nu fie un paianjen in sosete mai ales ca am auzit ca a aparut vaduva neagra care daca te musca mori.
Azutatima va rog frumos,, funda,,

4 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Stii cum se spune... de ce ti-e frica nu scapi

| 23partyboy a răspuns:

Se numeste arahnofobie si este o deviatie patologica, zic eu sa te adresezi la un psihoterapeut, prin alte metode empirice nu ai cum sa iti tratezi fobia

| ilcmty a răspuns:

Si mie mi-e frica de paianjeni dar nu ma gandesc mereu la ei...happy Nu trebuie sa te gandesti ca pot fi peste tot, sincer e exagerat straight face. Daca vezi unul il omori si gata big grin si nu mori acum daca te musca nu gandi asa. Funda?

| andreius345 a răspuns:

Cand faci curat poti sa te uiti sa vezi daca e paianjeni daca sunt ia o matura si dai in ei sau cu un papuc de plastic etc... Funda?