| vicgg12 a întrebat:

ce sa fac ca sa nu-mi mai fie frica de cocosi? Ca imi e frica de ei.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Îi faci friptură și-i mănânci.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Sa-i tai si să-i mănânci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iei o casca de motociclist, sa-ti legi niste protectie pe picioare si maini, si sa te iei la trante cu ei.

| oz_1736 a răspuns:

Intai trebuie sa cresti mai mare

Răspuns utilizator avertizat
| MaryMaria333 a răspuns:

E si normal sa-ti fie. Cocosii intr-adevar is mai periculosi decat crezi. Poate sa sara la tine sa-ti scoata ochii sau sa te piste de zici ca nai noroc. Eu zic sa ii eviti pe cat posibil.

| xilef123 a răspuns:

N-ai ce sa faci daca esti gaina

| Aneliese12 a răspuns:

Intra-adevăr cocoșii sunt cam ciudați, și pe mine ma atacau când mergeam la bunicilaughing hmm Împrietenește-te cu ei, sunt și ei tot niște ființe, da-le mâncare, arată-le ca ești prietenul lor