| capoi a întrebat:

Salut, vreau sa stiu cam care este cea mai ieftina locuinta de inchiriat? de exemplu garsoniera, sa platesc maxim 300 lei pe luna

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

In zona mea cea mai ieftina chirie e aceia in care cineva cauta coleg/colega de apartament si poate fi 50 sau 70 de euro cam asa dar ca sa stai singur o garsoniera cea mai ieftina este la 100 de euro cu garantie de 100 adica platesti 2 luni chiria

8 răspunsuri:
| capoi explică (pentru Freya1):

Damn... probabil voi cauta coleg etc, pana ma pun pe picioare. multumesc de raspuns

| Freya1 a răspuns:

E bine daca ai posibilitatea asta si te poti acomoda cu o persoana straina e super bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde? ca una e sa gasesti o grasoniera la periferia unui oras mic si mort econocmic si alta e sa cauti in orasele mari.

In orasele mari cu 300lei probabil inchiriezi doar baia, sau o garsoniera in care nu se poate trai decent

| Freya1 a răspuns (pentru suntserios):

Si eu am specificat la mine in zona mea si sunt chiri super la 100 de euro iar daca a cautat la 300 de lei iti dai seama ca nu in centru bucurestiului

| capoi explică (pentru suntserios):

Nu prea imi pasa de zona, si oricum nu suport orasele mari. deci nah

| capoi explică (pentru capoi):

Vreau sa ma mut din cauza unor probleme grave in familie, de aia caut ceva mai ieftin, pana reusesc sa am salar mai bun

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru capoi):

Cu putin noroc ai sa gasesti prin caracal sau zalau gen astea

https://www.olx.ro/......98DOT.html

https://www.olx.ro/......97VIn.html

| capoi explică (pentru suntserios):

O sa ma uit, mai am putin pana plec tho