| mariussf18 a întrebat:

Am inchiriat recent o garsoniera cu datorii la asociatie de 740RON. As vrea sa stiu daca eu o sa pot plati doar pe ultima luna (august) fara sa fiu penalizat pentru aia 740 si fara sa platesc restanta aia de 740RON.

1 răspuns:
| Xenya a răspuns:

Trebuie sa te duci la asociatie si sa vorbesti cu administratorul si sa ii explici care este treaba. happy
Tu ca si chirias nu ai treaba cu datoriile proprietarului, sunt datoriile lui, el sa le plateasca. happy