| sfo a întrebat:

Care sunteţi din Timişoara? Ştiţi unde pot găsi brad artificial, dar cu cetina cât mai identică cu cea naturală? mersi happy

Răspuns Câştigător
| AldanaBlue a răspuns:

Daca mai astepti cateva zile o sa iti spun eu concret. Ma intereseaza mai multe : in ce pret vrei sa te incadrezi, cat de mare sa fie bradul si orice altceva care sa ma ajute. Voi merge zilele astea prin Metro, Selgros. poate si Real sa fac niste cumparaturi. Ma pot uita si de brad, dar cum am zis mai da-ne niste informatii in plus.

6 răspunsuri:
| AldanaBlue a răspuns:

Salut. Am revenit cu raspunsul asa cum am promis.Nu am reusit sa merg la Selgros/Metro pentru ca mi-am petrecut toata seara in imensul de Auchan.Sunt brazi, mici, mari de pe la 80 de ron pana pe la 400. In schimb mie mi-a placut unul de 1. 8 m, pret: 118 ron era atat de dragut impodobit si avea ceva crengute identice cu cele naturale (cateva prinse printre restul, nu toate)- era impodobit cu beteala aurie numai si arata bestial. Mi s-a parut si cel mai bogat (ca si ramuri ) dintre toti. M-am uitat sa vad cati sunt acolo si cu tot cu el cred ca era 4.
Deci, daca mergi sigur o sa gasesti ceva. Daca mai ajung si in Selgros sau Metro, te anunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu sunt din Timișoara, dar poți încerca la magazinele mari: hipermarket. Metro.
Pa, pa.

| sfo explică:

Mulţumesc, dar vreau un răspuns sigur, pentru. că aşa bănuiam şi eu... şi nu vreau să fac un drum de 2 ore, degeaba

| sfo explică:

@AldanaBlue, merci frumos că vrei să mă ajuţi. Vreau unul cam de 1, 80 şi preţul până în 100 €. Pa, aştept răspunsul tău happy

| ad0tza a răspuns:

Stiu eu unul de 2-3 merti la 200 lei (2 milioane) kuta pe net stiu ca nu te intereseaza dar e mult nu?

| gabriellvasile a răspuns:

Iti recomand site-ul www.brazicraciun.net care are brazi cu aspect natural si mai frumosi decat cei din supermarket. Eu mi-am luat unul acum 2 ani si sunt foarte multumit, e f plin si are arata f bine.