| Manuel86 a întrebat:

Salutare. Stie cineva cu ce solutii se curata, se spala cel mai bine vasele delimano?
Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| TCosminn a răspuns:

Ai cumparat de la ei si nu ti-au dat sutele de detalii?!

| Manuel86 explică (pentru TCosminn):

Da, de la top shop din mall dar nu mi s-a spus nimic legat de asta...

| TCosminn a răspuns (pentru Manuel86):

Din ce material sunt? Eu am lucrat la ei 3 luni si stiu cum e politica...

| Manuel86 explică (pentru TCosminn):

Aluminiu iar in interior ceramica forte vad ca scrie pe net. Am incercat cu Rivex si n-am reusit, am incercat aseara si cu Cyf crema, cred ca am frecat la ea 25 de minute si tot n-am reusit sa o curat cum ar trebui. Faza este ca sunt persona cu dizabilitati, nu pot folosi mana stanga ca sa tigaie. Imi amintesc o reclama in care aratau ca se curata doar cu laveta sau cu servetel, doar ca sa aiba vanzare.De cand am facut niste catofi am problema asta cu ea.

| TCosminn a răspuns (pentru Manuel86):

Ideea e simpla. Daca tu suni acum la ei si le spui ce s-a intamplat, ei iti vor raspunde ca nu ai respectat conditiile optime de curatare. Din aceasta cauza a rezultat curatarea ineficienta si bla bla. Daca ai observat, atunci cand ei fac reclama la astfel de produse (marketing de 2 lei), gatesc lucruri simple si doar odata. Din cate stiu eu, pentru ca am lucrat la ei, produsele nu sunt chiar din materialele din care spun ei ca sunt. Daca produsele pe care le-ai folosit nu au dat rezultate si totusi sunt renumite, stiam ca cei de la Amway au produse bune pentru astfel de dificultati. Problema e ca sunt putin cam scumpe. Ca sa iti raspund la intrebare, da, ei spun ca cu servetelul se curata. Am cumparat si eu o tigaie cu doi ani in urma (cand inca eram in facultate si stateam la un coleg de facultate), si in timp ce o foloseam o si spalam, in schimb colegul fiind mai lenes, nu o spala, si uite asa a ajuns tigaia noastra sa semene cu un tuci. Bineinteles ca i-am facut-o cadou si tin sa mentionez ca si el a frecat la ea bine de tot dar nu s-a luat.

| Manuel86 explică (pentru TCosminn):

Le-am scris pe Facebook, Delimano Romania, joi si niciun raspuns. Dupa fiecare folosire am curat-o, o curat. Dupa prajirea carnii se curata foarte usor, dupa ce sta cu apa rece in ea, se curata chiar si sub jetul de apa dar dupa ce-am facut cartofii aia. sad Zi-mi tu daca ai lucrat la ei si stii, te rog. Se foloseste numai fara ulei? Mersi anticipat!