| tiberida a întrebat:

Salutaree TPU. A mai luat cineva pana acum "gard viu minune"? Am citit mult de pe net si mi se pare credibil, avand in vedere ca e frumos, pret acceptabil si crestere rapida. Nu stiu, vreau parerile voastre, se merita? E ca in poze/ descriere?
FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Seby_Damian_1997 a răspuns:

Incearca, nu ai totusi nimica de pierdut, si daca o sa creasca si o sa se faca foarte frumos atunci nu o sa iti para rau deloc ca ai facut alegerea sa il cumperi.

2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Frumos, încearcă!

| Helpmeforfree a răspuns:

Eu spun sa incerci, imi pare acceptabila promitia happy