| FDamian24 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca ingrasamintele sunt otravitoare pentru animale.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, toate chimicalele și "ingrasamintele este otravitor pentru animale"

| relian a răspuns:

Ingrasamintele nu sunt otravitoare pentru animale, atat timp cat un animal nu baga botu intr-un sac cu ingrasamant sa manince acolo din el, crezand ca e zahar sau faina laughing Daca administrezi ingrasaminte undeva stai linistit ca alea nu se dau strat, astfel ca animalu sa linga ingrasamantu pe post de sare laughing

Ingrasamintele "este otravitor" pfff laughing cate clase ai frate? In sf se spune: ingrasamintele nu sunt sau nu sunt otravitoare
Ai priceput? E in regula daca te pricepi la crescut animale e bine, macar faci ceva util, asta daca o faci bine.

| Bondarel99 a răspuns:

In concentratii si cantitati mici, nu.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Nu cred. Știam ca soluțiile care omoară buruienile sunt otrăvitoare atât pentru om cât și pentru animale.