| CalinaXandra a întrebat:

La ce se uita prima data un barbat când vede o femeie?

24 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai jos de gât si mai sus de genunchi. Din față.

regis
| regis a răspuns:

In ziua de azi se uită sa nu fie bărbat.

| RAY a răspuns:

Stiti voi ca doar va lasati goale zonele alea

| dullcat a răspuns:

Aspectul fizic.Altceva nu poti vedea, ar fi interesant sa existe norisor ca in benzile desenate, sa te anunte dinainte ce si cum are fiecare in capusor, dar nu exista.

| Simpatic a răspuns:

Eu ma uit la ce anume o recomanda prima data...
https://youtu.be/HSuawzIHto4?feature=shared&t=5

| wildthing a răspuns:

La fata.

| KovacsB a răspuns:

Daca baiatul observa ca are ochi frumosi, este clar ca are sanii mici.

| Madaxo97 a răspuns:

La aspectul fizic, la față bănuiesc, asta e ceea ce se vede prima data

| BobTheCat a răspuns:

Probabil la fata, fiindcă este politicos sa privești persoanele cu care interacționezi in ochi.

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Acesta este un raspuns formal, politicos
dar ce sa faci daca te iei dupa ce scrie titlul acestei carti? https://www.emag.ro/......DWY2QSBBM/
'acei' barbati nu se mai uita doar la chipul unei femei :)

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Prefer sa nu ma gândesc la acei bărbați grețosi laughing

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Off nu incepe si tu cu astfel de termeni, barbatii nu sunt gretosi laughing bine, poate doar unii

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Ma refer la cei sus menționați, care se uita la alte chestii cand vad o femeie (in afara de fata) laughing

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Hai sa fiu si eu 'misogin', cand nu ai ce vedea la chip te uiti mai jos, cauti ceva interesant laughing

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Nu, din punctul meu de vedere, asa ceva nu este ok. Nu este politicos si civilizat.

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Nu este, dar se practica happy
lumea nu o putem schimba

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Din pacate! sad

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Nu te pacienta draga mea, nu toti oamenii sunt culti, politicosi sau au aceleasi hobbyuri si placeri cu noi
incearca printre oameni sa te camuflezi cumva, sa iei ce este mai bun de la altii sa furi meserie cum se zice
caci daca vom impune filtre si tipare va fi greu sa gasim chiar si 1 singura persoana pe tiparul nostru!

| BobTheCat a răspuns (pentru Simpatic):

Ai dreptate, multumesc de sfaturi! happy

| Simpatic a răspuns (pentru BobTheCat):

Nu ai pentru ce, ca nu am zis chestii prea importante!

| Cristian86 a răspuns:

La declarația de avere! happy