| Gab91 a întrebat:

Stie cineva o firma serioasa de curatenie la domiciliu in Oradea?

Răspuns Câştigător
| DanDaniel1991 a răspuns:

Iti recomand Apex Clean!

Aceasta firma de curatenie pune la dispoziția clienților servicii profesionale de curatenie la domiciliu, curatenie de birouri pentru firme, curatenie in scări de bloc, spatii comerciale, etc.

Mai multe detalii pe http://apex-clean.ro

2 răspunsuri:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Nu iti recomand sa apelezi la "firmele" de curatenie. Adevarat, fac curat, dar si curat de bani si bijuterii. Mai bine iti iei o zi libera, pui o muzica buna si incepi sa faci curat fara niciun stres ca cineva ti-ar putea umbla unde nu trebuie.

| Alexia26 a răspuns:

Vezi aici goo.gl/u6tYyu