| alessa1 a întrebat:

Stiti pe cineva care doreste sa-si cumpere sau sa-si inchirieze o casa, si sa aiba nevoie de mobila? Ma ocup de amenajarea locuintelor la cheie: mobilier, accesorii si decoratiuni.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti urez bun venit pe tpu.ro! Draga mea, esti noua si binevenita. Presupun ca inca nu stii ca se poate comunica si in privat, de aceea o sa iti spun aici, sa citesti pagina tpu.ro despre scopul acestui site. Aici nu se face publicitate. Te rog sa nu te superi ca te-am atentionat.