| Zuse a întrebat:

Sub ce denumire gasesc aceasta pila la noi in comert?
https://www.amazon.com/......s_li_ss_tl keywords=shinto%2Brasp&qid=1580683643&sr=8-2&linkCode=sl 1&tag=almfab07-20&linkId=26f78adf0a78f63979a699e75c6a8c0 a&language=en_US&th=1

Am folosit google translate sa traduc ce inseamna mai exact saw rasp si varianta google translator este " a văzut zmeura" hahahahahaha

Apropo, stiu ca asta este intrebare pentru bricolaj nu casa si gradina... le-am scris celor de la TPU sa includa categoria "bricolaj" si raspunsul lor a fost ca nu este relevant atata vreme ce avem casa si gradina sau banuiesc ca puteam sa o dau pe random la informatii utilitare...

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Rașpel pentru lemn, razuitor, raspila.