| Superior a întrebat:

Sunt bune gogosile astea? https://www.google.ro/......ps?/search eu cumpar de la Mega Image una,doua pe zi cu pretul de 3, 50 lei (din poza o cumpar pe cea roz). Ideea mea e ca din moment ce sunt vandute si se fabrica zilnic in bucataria de acolo, sunt alterate? Merita sa fac eu gogosile mai mult decat ar merita sa cumpar?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Au gust bun, dar eu nu as zice ca sunt făcute zilnic acolo, adică eu așa am observat.
Dacă le poți face tu acasă ar fi mult mai bune și nici nu cred ca o sa te coste mai mult.

| untu a răspuns:

Nu cred ca sunt bune! Noi il facem acasa asa fara crema, doar cu putina zahar pudra!