| IuliaMLS a întrebat:

Știe cineva cum pot ține departe gândacii de apartament? Stau la bloc și fac zilnic curățenie, sunt obsedată să fie totul curat. Cu toate astea, se mai infiltrează câte unul pe țevi sau pe sub ușa la apartament aceștia venind de pe scară.

Am o fobie oribilă de gândaci și păianjeni, de insecte în general dar în special astea două mă sperie de groază. Fac atacuri de panică și momentan sunt și singură și greu îmi revin din sperieturile alea. sad

Nu contează prețul, numai să fie eficient. Am încercat de toate, nu știu ce să mai fac. Ați auzit de chestia aia cu ultrasunete care se bagă în priză și îi ține departe? Cred ca doar aia n-am incercat-o. Ați incercat-o voi? Am văzut că recenziile sunt bunișoare, dar ma indoiesc eu de ele.

33 răspunsuri:
| Mirrors a răspuns (pentru IuliaMLS):

Ooo și mai bine. În mai multe tări agenția se ocupă de case ori ce problema ar fi. Poate și în România e la fel.

| IuliaMLS explică (pentru Mirrors):

În România cei de la agenție cam dispar după ce iau banii. straight face

| Mirrors a răspuns (pentru IuliaMLS):

Toate agențiile au sediul lor. Și + tu ai contractul