Întrebare recomandată | VladaDoll a întrebat:

TPU, am un teren undeva intr-o zona muntoasa. Momentan nu am cum sa fac o constructie costisitoare pe el, insa am tot vazut acele mici casute prefabricate. Nu stiu cat de sigure sunt, nu stiu cat de bine izoleaza. Voi ce imi spuneti? Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? Am vazut chiar una si cu un etaj, nu foarte mare, care ajunge undeva pe la 18.000 de euro. Credeti ca ar rezista intr-o zona de munte de la noi? Izolare, rezistenta la umezeala?

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Orice varianta prefabricata va costa cel putin la fel de mult cat o casa cu caracteristici similare, construita in sistem clasic.
Restul e marketing.