Întrebare recomandată | Simpatic a întrebat:

Un adeziv/ solutie (spray) ce este accesibil adica se gaseste in comert care sa lipeasca cauciucul/plasticul de ceva din aluminiu?
Am zis care se gaseste in comert adica in lanturile cunoscute de magazine. Daca se poate denumirea produsului sau un link ceva. Ms

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Uhu.

3 răspunsuri:
| Simpatic explică (pentru sadrian46):

Ok dar nu stiu unde gasesc la mine in zona. mersi de raspuns

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Simpatic):

La un magazin care vinde chimicale, materiale de zugrăvit, etc.

| NGheorghe a răspuns:

Caută ceva pe bază de rezină... are intotdeauna doua componente ce trebuie amestecate înainte de folosire.