| Alin_Aig_1994 a întrebat:

Cam ce "adeziv" de lipit sau materiale de lipit ca sa zic asa
cunoasteti care sa lipeasca tabla cum ar fi dozele de aluminiu
De preferat sa fie destul de puternic, si destul de usor de gasit?
eu m-am gandit la Silicon dar nu stiu cat de bine lipeste dozele de aluminiu.

3 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Nu inteleg, ce exact vrei sa lipesti sau de ce anume, vrei sa lipesti doze de aluminu de perete sau intre ele sau cum?

un adeziv bun este Moment Fix Power
un adeziv de constructii extrem de bun si usor de gasit in bricostore sau alte magazine de profil, daca vrei un adeziv gen superglue puternic incearca ceva de la Locktight sau Bison

| Alin_Aig_1994 explică (pentru angelicsin):

Da sa le lipesc intre ele.

| SinfulDesire a răspuns:

Aracet