| 211wasgnij a întrebat:

Ce lipici ar trebui sa folosesc care sa lipeasca plasticul? Problema e ca vorbesc in acest caz de un stick de memorie la care partea din spate(cea cu snurul) am reusit fara voia mea sa o detasez si nu as dori ca acel adeziv sa i-o topeasca ci doar sa-l lipeasca.
Este de 16 gigabi si nu ma indur cu una cu doua sa-l arunc, este inca functional.

Răspuns Câştigător
| Wellfun a răspuns:

Recomand Picătura.

2 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Nu folosi dela lichid, fiindca topeste plasticul la fel ca superglue. incearca un lipici solid, recomand pelikan, insa nu cred ca o sa mai iti mearga, dar nu strica sa incerci. funda?

| 211wasgnij explică (pentru blackcat99):

Mi-am cumparat lipici lichid, daca pateste ceva stick-ul de memorie ai funda de la mine. Cand unul pierde(in acest caz eu) altul castiga, acesta vei fi tu.
Sant emotionat ca un copil in seara de Ajun.