| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi gaz lampant, folositor pentru poiuri si cam la ce pret? Am cautat in Bricolage, Bricostore, Carrefour, benzinarii etc si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| marilena a răspuns:

Am fost azi din nou la trezoreria sectorului 4, pe Pieptanari (la cca 2-300 m de la statia de metrou Eroii Revolutiei) si m-am uitat pentru tine la magazinul de pe colt pentru pretul petrolului lampant: este 10 lei kg. (probabil litrul au vrut sa zica).
Marilena
www.in-gura-presi-vizuale.blogspot.com

27 răspunsuri:
| valyb a răspuns:

Eu stiu sigur ca am vazut gaz lampant in Metro si in Selgros, pe langa raionul de birotica/papetarie si cadouri, sau pe langa cel de gradina. Daca intrebi un lucrator de acolo te poate ajuta. Nu pot sa iti spun un pret, din pacate.

| marilena a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, langa Trezoreria sect. 4, pe Pieptanari, este, pe colt, un magazin cu materiale de constructii, acolo am vazut in vitrina un anunt ca ar avea petrol lampant. Despre pret, imi pare rau, nu pot sa-ti dau nici o informatie.
Marilena Dumitrescu
www.in-gura-presei-vizuale.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit ca sunt anumite statii Petrom unde au butelii cu LPG, alte chestii pentru incalzitoare de terase... S-ar putea sa aiba si gaz. Eu ultima data am luat de la un Petrom...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PS: pe 15 decembrie la Suburbia, se face o adunare de oameni care jongleaza... muzica, voie buna, poiuri & stuff de vanzare... vino acolo, sigur o sa gasesti oameni care sa-ti zica cum fac ei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

GASESTI IN AFUMATI IN EN GROS-URILE DORALI, MBC, MIRCEA COMANDOR TATIANA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde eu am gasit la baoumax la 10 lei un litru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La magazinul mentionat de Marilena am gasit si eu astazi! Multumesc frumos! Vin cu o completare: magazinul se numeste ŞTEF, iar adresa este Piepatanari 29, tel: 021 335 95 43. Am cautat de mi-a venit rau si nu am gasit decat aici. Mii de multumiri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In.craiova.stie.cineva? va.rog.din.tot.sufletu.raspundeti-misad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma poti ajuta si pe mine? stau in judetul timis, platesc taxele postale, mersi mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In piata obor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi trebuie si mie o tona, dau maxim 3 lei pe litru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am niste gaz, petrol lampant, nu am ce face cu el, tel. 0722338044, dl. daniel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna la 0722338044 am gaz pur, adus din danemarca, 10 ron litru+taxe postale, curier etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In iasi nu stie nimeni va rog din suflet ajutati-ma:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde pot gasi gaz lampant, in judetul olt?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna la 0722338044, si luam legatura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gaz de vanzare si nu am la ce sa l folosesc tel. 0722338044 sau 0726914918

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai am gaz de vanzare, puritate maxima, 15 r0n litrul, foarte bun pentru multe lucruri... 0726914918

Alte răspunsuri
| daniel_5590 a răspuns:

Sunt daniel daca aveti nevoie sunati la 0722338044 sau la 0726914918 pretul este de 10 ron litrul, marfa garantata.

Alte răspunsuri
| goajuggler a răspuns:

Poti gasi gaz lampant la fiecare hipermarket la raionul camping langa gratare sau saci de carbune. Momentan cel mai ieftin este la Selgros 9 lei/l. Crede-ma am jonglat cu focul vara in fiecare seara in Vama Veche, si am studiat "piata"

| amantes8524 a răspuns:

Pret:
6. 50 RON
Model:
FLACON 900 ML
Telefon:
mi-a parut bine de ajutor

| Ru_Do_1995 a răspuns:

Buna seara as dori si eu o sticla de gaz lampant. cine ma poate ajuta, id de mess euu.doru99

| Alpacino_Istvan_1985 a răspuns:

Am iei de vânzare 8 lei litru