| BlackRose03 a întrebat:

Unde pot sa gasesc orhideea egreta?
Am fost in numeroase florarii (eu avand o profundă admiratie fata de plante si fac colectie),dar nu am vazut vreuna pana acum,decat în poze.
Nu vreau s-o cumpăr online, deci fara sire-uri.

1 răspuns:
| AnonimaMiruna a răspuns:

Buna seara! Am auzit ca este de putin timp adusa si in Romania, cred ca sunt sanse cam slabe sa o gasiti acum, in magazine. Daca nu vreti sa o comandati online, cred ca va trebui sa mai asteptati din pacate pentru a aparea si in florariile locale. Va anunt daca aflu cate ceva.