| matrix100 a întrebat:

Unde sau pe ce site se gasesc scaune pentru grasi? de preferat sa fie si din otel. Multumesc si funda

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cauti un lacatus care-ti stie face un scaun bun.
Se poate face scaun care rezista la si 300 Kg sau chiar peste, folosind diferite profile laminate (tevi patrate, corniere etc.) sudate ca schela, sezuta din scandura groasa (posta de 5 cm) + burete gros.
Totul se imbraca cu murete, spuma si piele ecologica sau adevarata.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Pe eMag sau la Dedeman. Sau pe https://jysk.ro/gradina/scaune-banci/metal-rachita. Fundă?!