| anonim_4396 a întrebat:

Va place aceasta casa? https://www.olx.ro/oferta/casa-de-vanzare-sebes-alba-IDd QZ4T.html

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mie imi place, as sta in ea, chiar daca nu e moderna.

| Michaeel a răspuns:

O ador! Arata ca locuita mea de vis. Daca as avea de gând sa ma mut, as cumpăra casa aia. Îmi place stilul vintage în care este decorata, arata ca o casa obișnuită din anii '20-'30. Foarte clasica! Are și o fântână presupun. Curtea mica este un dezavantaj. În rest casa este impresionanta, foarte modesta și absolut minunata. Îmi place mult