| LalaCat a întrebat:

Va place acest motan? http://www.adoptiipisici.org/......uresti_i65 Are nevoie de o casuta!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cu siguranta ca e dragut. Adopta-l!

| R0VER a răspuns:

Wow ce frumos e! SI NU ZGARIE! da, mie imi plac animalele, SI IN SPECIAL PISICILE (motanii on special, si sa nu zgarie)! am avut unul tot cu asa, bun, negru, mare, bland - "vorbea" cu omul pur si simplu, pe limba lui, acolo... - si mi-a disparuut. am plans - e putin spus! pacat ca nu pot sa-l iau, deschid si eu unde vad pe TPU si ma uit la ei, atat crying